Over ons

17 juli 2013
Geen reacties

Bastin van Oers

Directeur

b.vanoers@seoonlinemarketing.nl

Lees de blogs van Bastin

 

 

 

 

 


Suzanne d’Hondt

Online marketing specialist

s.dhondt@seoonlinemarketing.nl

Lees de blogs van Suzanne

 

 

 

 

 


Bernice van Oers

Office Manager

bm.vanoers@seoonlinemarketing.nl

Lees de blogs van Bernice

 

 

 

 

 


Tom Magielse

Junior online marketing specialist

t.magielse@seoonlinemarketing.nl

Lees de blogs van Tom

 

 

 

 

 


Laura Kloeg

Junior online marketing specialist

l.kloeg@seoonlinemarketing.nl

Lees de blogs van Laura

 

 

 

 

 


Yvette Damen

Junior online marketing specialist

y.damen@seoonlinemarketing.nl

Lees de blogs van Yvette

 

 

 

 

 


Gijs Weterings

Technische SEO specialist

g.weterings@seoonlinemarketing.nl

Lees de blogs van Gijs

 

 

 

 

 


Sara Cools

Junior online marketing specialist

s.cools@seoonlinemarketing.nl

Lees de blogs van Sara

 

 

 

 

 


Joyce de Ruiter

Commercieel medewerker

j.deruiter@seoonlinemarketing.nl

Lees de blogs van Joyce

 

 

 

 

 


Benthe Kuijpers

Design en usability expert

b.kuijpers@seoonlinemarketing.nl

Lees de blogs van Benthe

 

 

 

Bastin van Oers

Ondernemer in de online marketing en directeur van SEO Online Marketing BV in Breda. Ik help MKB ondernemers graag om via hun website concrete offertes, contactaanvragen of directe omzet te behalen. Met een ander bedrijf exploiteren wij diverse succesvolle webshops. Verder spreek ik regelmatig op seminars en geef ik in-company workshops op het gebied van online marketing. Voeg me toe op